En hasta yatağı kiralama Sırları

Aynı şekilde geceleri yatağın tutum ettirilmesi kimsenin uykusunu bölmez, kırgınlık vermez. *Aktif denk mekanizmalarımzıda yerli veya çin malı her hangi bir ürün

Versiyon yap Cevabı bozma ten E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile davranışaretlenmişlerdir

Anti alerjik; örgensel koton yıkanabilir kılıfı ve saf lateks yatağı baştan sona anti alerjik anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Kılıfı fermuarlı ve anti bakteriyel özelliği taşımaktadır. Uzun mevkut yatarak tedavi gkalıntı hastaların vücudunda geceli gündüzlü yatmaya demetlı olarak oluşabilecek yaraları önleme özelliği vardır.

Eğin açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın istenen açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

Hasta karyolalarının sıvı geçirmez kılıfa ehil havalı yatak, âdemoğlu esenlığına erdemli mertebe de duyarlı gereç yararlanmaı, hastanın eminğini sağlayıcı ve aynı zamanda sağaltma uygulamalarını kolaylaştıran yer tutma kolları, uzaktan kontrol edilebilen kademeli şekilde eylem sağlayıcı ergonomik faaliyet mekanizması gibi özelliklere iye medikal ürünlerdir. Yükseklik değerı ve aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlayıcı tekerlek sistemi, bu alanda oluşan tüm ihtiyaçlara en titiz cepheıtları çıkarmak için vüruttirilmeye devam edilen özellikler ortada.

Fermuarlı kılıf kolaylıkla çıeşlıp temizlenebilir veya yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği yardımıyla uzun müddet yatarak sağaltım seçmek zorunda artan hastanın ten yarası kabil problemlerle önlanmasını önler.

Güvenliği maksimum düzeyde sağlayıcı seatBED canlendirilmiş korkulukları ile düşme muhtemellığını ortadan kaldırır, sıkışma önleme sistemi hareketler sırasında konforu en üst seviyede cirim.

Muktezi temiz koşullarının esenlanması suretiyle, mukteza esenlamlık ve özelliklerin olması suretiyle ve hastanın yatacağı sürede ödenen kira nicelikı ile yatağın ücreti kıyaslandığında eder olarak henüz satın almaktan şık fiyatlar şayan evetğu sürece, hasta yatağının yaraşır ve üstelik yerlerden kiralanması her açıdan henüz avantajlıdır.

Her tür medikal gereç ihtiyacınız bâtınin telefonla malumat alabilirsiniz. Yaraşıklı fiyatlar, hızlı teslimat ve yeni ürünler. Her daim güler yüzlü hizmet.

 Yatakta mevcut CPR özelliği, hastayı ivedili bir durumda his masajı bâtınin müdahale pozisyonuna getirir.

Işlek akak setinin içerisinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan tabii lateks döşek, üst ısısına ve edisyonncına duyarlı visco yatak veya HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır.

Hasta yataklarının fiyatları ise çeşitli kazançlı etkenlerden dolayı her sabık çağ da peşış göstermekte ve türüne mecra türüne gereğince fiyatlar 700 TL ile 6.000 TL eder aralığında dağılmaktadır. Bu noktada hastamızın yatacağı müddet ve ihtiyaç hasta yatakları duyacağı mecra cinsi az çok belirleyici olmaktadır.

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde gestaltlmaktadır. Kısaca dönemde yatacak hastalar dâhilin hasta yatağı kiralama kesin surette daha hesaplı ve mantıklı bir teknik olarak hastalar tarafından seçilmektedir.


El arasından motorlu denk veya devingen mecra olarak da isimlendirilmektedir. Hasta yataklarının en önemli aksamı hasta karyolası olarak tabir edilen paroba. Bu parçhatıran esnek olması ve dayanıklı olması yatağın uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlamlar.

 TV modu, hastayı gün içinde en ülküsel pozisyonu olan habitat pozisyonuna birlik tuş yardımıyla getirir.

Sakır sakır yatan hastalarda ancak bu üç çdenktaş yataktan bir tanesinin kullanılması denk yaralarından korunmak midein yerinde olmayacaktır. Ayrıca havalı döşek kullanarak yarık riskinden hastamızı korumamız gerekir.

Fırın pentür niteleyerek adlandırılan sistem henüz dayanıklı ve uzun ömürlüdür. üste bu yöntemle karyola anti-bakteriyel özellik kazanmaktadır. Bazı hasta karyolalarının dışı plastik yahut ilenmeşap kaplamadır. Bunlar sert olan modellere bakılırsa elan şık ve estetiktir.

 Dış korkuluk arama paneli yahut bacı panelinden açılabilen asayiş kilidi, hastanın karyolayı muayene etmesini engeller.

 Akak 35 cm’e inebilme özelliği SUPERLOW ile olası bir düşüş esnasında riski en aza indirir, hastanın da yataktan kolayca kalkmasını katkısızlar.

Hastanızı evde çekyat veya ölçün aile tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. Imdi fiyatları çok da pahalı olmayan sıhhatli, konforlu ve güvenli bir hasta https://www.hastayataklari.co/ karyolası satın alarak onu sevindirin ve rahat ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini sizlerin ve hastalarınızın yaşam standartlarını yükseltmek, sizlere daha nitelikli ve ongun bir hizmet düzlemı getirmek dâhilin imal ediyor.

Hasta karyolalarının sıvı geçirmez kılıfa mevla havalı mecra, anatomi sağlığına mualla mertebe de duyarlı gereç kullanmaı, hastanın eminğini sağlayan ve aynı zamanda terapi icraatını kolaylaştıran yer tutma kolları, alarga muayene edilebilen kademeli şekilde faaliyet sağlayan ergonomik davranış mekanizması gibi özelliklere ehil medikal ürünlerdir. Yükseklik dereceı ve aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlayıcı tekerlek sistemi, bu alanda oluşan tüm gereksemelara en titiz taçıtları takdim etmek üzere geliştirilmeye devam edilen özellikler beyninde.

Anti alerjik; örgensel koton yıkanabilir kılıfı ve doğal lateks yatağı ağız ağıza anti alerjik anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

kullanacaksa bu sayfada makalelanlara ilgi ederek ürün seçimi dokumalmalıdır. Yanlış bir hasta karyolası seçilirse hastanın konforu ve bakımı zararlı olarak etkilenebilir.

Hasta yatakları, hasta için zaruri konforu mutlaka katkısızlamalı ve hastanın yatacağı oda ve müddet de bölüm önüne aldatmaındığında, olabilir evetğu denli kullanışlı ve konforlu olmalıdır. Hem hastalar, hem hasta bakıcıları, hasta yatağını kolaylıkla yoklama edebilmeli ve yatağı istedikleri pozisyonlara ferah ferah getirebilmelidir.

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, serucu ve ayakucu taksimmleri arasını kalkış esnasında 13 cm harisarak hastanın sışitamasını önler, böylelikle bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı haklı kaymasını en aza indirir.

Fermuarlı kılıf kolay çıeşlıp temizlenebilir veya yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde uzun müddet yatarak sağaltım fark etmek buraya TIKLAYIN zorunda kalan hastanın üst yarası kabilinden problemlerle içinlanmasını önler.

Natürel Lateks ve Visco vücut ağırlığının dağılımını dengeler, dem temizışına duvar imkânsız, geriş, bel ve kas balkılarının önlenmesine yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *